Головна Економіка Для оперативної комунікації з бізнесом в Головному управлінні ДПС у Львівській області...

Для оперативної комунікації з бізнесом в Головному управлінні ДПС у Львівській області працює Комунікаційна податкова платформа

Шановні платники податків!

Для оперативної комунікації з бізнесом в Головному управлінні ДПС у Львівській області працює Комунікаційна податкова платформа.

Створена для взаємодії з бізнес-спільнотою і громадськістю, комунікаційна платформа допомагає оперативно та якісно вирішувати проблемні питання, що виникають у суб’єктів господарювання.

Упродовж 2023 року на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Львівської області надійшли звернення від 350 представників бізнесу та громадськості.

По 14-ти зверненнях суб’єктів господарювання організовано та проведено он-лайн зустрічі у рамках співпраці між податковою Львівщини та Радою Бізнес-омбусмена. Під час таких зустрічей фахівці відповідних підрозділів податкової відповіли на запитання, які виникли у платників податків, проаналізували окремі ситуації та запропонували шляхи їх вирішення.

Наголошуємо, що Головне управління ДПС у Львівській області відкрите до активного діалогу з бізнесом для оперативного роз’яснення податкових новацій та надання фахової допомоги.

Задля ефективного зворотного зв’язку закликаємо звертатися на електронну скриньку Комунікаційної податкової платформи ГУ ДПС у Львівській області – lv.ikc@tax.gov.ua.