Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує платників податків щодо електронних...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує платників податків щодо електронних сервісів ДПС

У Сокальській ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області постійно проводяться заходи щодо інформування платників податків про Електронний кабінет, мобільний  застосунок «Моя податкова», та інші сервіси ДПС.

Начальник Сокальської ДПІ Олена Наумчук провела чергову зустріч з платниками податків щодо переваг подання звітності в електронному вигляді, за допомогою сервісу ДПС “Електронний кабінет”, що дозволяє суттєво заощадити час на подання звітності.

Очільник зазначила, що Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua) є найбільшим популярним, захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом ДПС та максимально спрощує взаємодію та комунікацію платників із представниками податкової служби. За допомогою цього сервісу платники мають можливість дистанційної роботи в режимі онлайн, зокрема, можуть подати та переглянути звітність, перевірити стан розрахунків із бюджетом, зареєструвати програмний РРО, отримати довідку про доходи та податкове повідомлення-рішення про сплату майнових податків тощо.

Крім того, платникам було рекомендовано використовувати мобільний застосунок «Моя податкова», за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету, отримати повідомлення про нарахування земельного податку, тощо.

Наприкінці зустрічі керівник покроково, на конкретному прикладі показала, як застосунок завантажити на телефон та виконати ту чи іншу дію у мобільному застосунку «Моя податкова».