Головна Економіка Для отримання ліцензій на роздрібну торгівлю або внесення змін у ліцензію звертайтеся...

Для отримання ліцензій на роздрібну торгівлю або внесення змін у ліцензію звертайтеся у Центр обслуговування платників

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС У Львівській області Наталія Жолудєва повідомила,  що крім надання працівниками Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ комплексу адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, платники Сокальщини мають змогу подати заяву з  відповідними документами для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами або їх дублікатів та отримати оформлені бланки таких ліцензій в приміщенні ЦОП за місцем провадження суб’єктом господарювання торгівельної діяльності.

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання повинен надати:

–  заяву  суб’єкта господарювання, яка надається окремо на кожний вид торгівлі – алкогольні напої, сидр та перрі (без додання спирту) або тютюнові вироби;

– платіжне доручення/квитанцію з відміткою банку про сплату (оригінал відмітки банку).

– довідку відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

Документи, що є підставою для видачі ліцензії, подаються в одному примірнику. Всі необхідні документи приймається за описом, копія якого видається заявникові за підписом працівника ЦОП із зазначенням дати приймання документів.

 

При визначенні дати початку дії ліцензії суб’єктам господарювання слід враховувати, що ліцензія (чи рішення про відмову у видачі) видається у 10-и денний термін з дня одержання повного пакета документів органом, що видає ліцензії (Головним управлінням ДФС у Львівській області.)

При зміні відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом 3-х робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін. у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання), подаються:

– заява довільної форми;

– документи, що підтверджують зміну відомостей.

Інформаційні картки та зразки заяв про видачу ліцензій знаходяться на інформаційних стендах в ЦОП Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ а також на офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua) (розділ «Адміністративні послуги»).

ЦОП Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Сокаль,  вул. Шептицького, 40.  Телефони  для  довідок:  (03257) 2-29-28, 2-21-51.

Режим роботи ЦОП: 

Понеділок – п’ятниця:  9.00  – 18.00 год.;

Субота:                           9.00  – 13.00 год.

Обідня перерва:            13.00-  13.45 год.

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області