Головна Економіка Про реалізацію конституційних прав громадян

Про реалізацію конституційних прав громадян

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС У Львівській області повідомляє, що згідно зі ст. 1 Закону України від 2 лютого 1996 року №393/96-ВР «Про звернення громадян» із змінами та доповненнями громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, зокрема із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних та особистих прав і законних інтересів. При цьому звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

За шість місяців поточного року до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ надійшло 3 звернення, а саме: 1 звернення від громадянина, 1 – від народного депутата України та 1 – від депутата міської ради.  Основна тематика порушених питань у зверненнях  – це проведення контрольно-перевірочної роботи. Заявникам надано обґрунтовані відповіді в терміни, визначені законодавством.

Нагадуємо, що громадяни можуть подавати/надсилати особисто чи через уповноважену особу письмові звернення на адресу Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ:  80000, Львівська область, м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Також можна подавати письмові звернення у вигляді сканкопій або фотокопій з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку на поштову скриньку Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ: lv.appeal.so@sfs.gov.ua

Водночас повідомляємо, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Таким чином, електронне звернення, якщо воно надсилається без використання електронного цифрового підпису, повинно мати вигляд сканкопії та/або фотокопії.

Начальник Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області       Н.Я. Жолудєва