Головна Свято ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ – ВЕСЕЛА НЕДІЛЯ

ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ – ВЕСЕЛА НЕДІЛЯ

Під такою назвою в Копитові відбувся тематичний захід, присвяений Дню Пресвятої Трійці.

Свято розпочалось зі служби Божої, яку відслужив настоятель храму отецьдекан Богдан Лилик.

Під вечір жителі села та гості зібрались перед Народним домом на галявині, прикрашеній зеленню та квітами. Ведучі заходу Катерина Шевчук та Інна Панасюк розповіли глядачам про Трійцю, як і коли виникло свято, яке святкуємо на 50ий день після Великодня. Ще його називали П’ятдесятницею, в якої в основі лежить культ дерева і квітів.

Про любов до рідного краю, рідного села, своєї домівки, рідної матусі співали учасники самодіяльного ансамблю «Берегиня». З їх вуст линули пісні «Де Рось і Росова» («А там біла хата»), «Ой, ти місяцю», «Сухий дубе», «Тече річенька, невеличенька», «Мамина коса», «Летять невблаганно роки» та інші, які виконували Ксенія Дацюк, Ганна Філяс, Іванна Баран, Надія Костюк, Оксана Мандрик, Мирослава Бурбіцка.
Про свято Пресвятої Трійці читали вірші та розповіли легенду Юлія Синельнiкова та Софія Остапчук.

Дипломант міжрегіонального конкурсу «Мамині зіроньки-2017» Богдана Бульбак виконала пісні «Мамо», «Смерекова хата».

Захід продовжився конкурсом «Копитів має талант». Діти шкільного та дошкільного віку розповідали вірші, усмішки, співали пісень. Переможців не вдалося визначити, тому що всі прекрасно виступили. Отож ведучі сказали, що за оплесками глядачів, переможці – усі учасники. Вони вручили їм солодкі подарунки.

Свято продовжилось іграми та танцями.

Оксана МАНДРИК, завідувач Народного дому с. Копитів.