Головна Економіка Для працівників ДЛГП «Галсільліс» стало доброю традицією щовесни садити дерева

Для працівників ДЛГП «Галсільліс» стало доброю традицією щовесни садити дерева

Для працівників ДЛГП «Галсільліс» стало доброю традицією щовесни садити дерева, адже вони – легені планети та зелений скарб держави. І цей рік не став винятком. 16 квітня адміністрація ДЛГП «Галсільліс» на чолі з директором, депутатом районної ради Миколою Дем’яновичем посадили липову алею у «чорному лісі», який знаходиться між Сокалем та Великими Мостами. Вони висадили 250 саджанців, вирощених у розсаднику Реклинецького лісництва.

Липова алея, висаджена вздовж дороги, має довжину 1100 метрів. Лісники не випадково обрали це дерево, бо воно не тільки красиве і медоносне, але й росте понад двісті років. Не одне покоління зможе милуватись їх цвітом та насолоджуватись п’янким ароматом. Тепер за саджанцями потрібно ретельно доглядати. Велике спасибі жителям села Реклинець: Степану Мушці, Миколі Хвальботі, Ярославу Троцьку та Василю Герману з Борового, які брали активну участь у посадці лип.
Акція «Посади дерево» продовжилася 21 квітня, у Всесвітній день довкілля.

Працівники «Галсільлісу» разом з активістами Сокальщини, серед яких були воїни АТО – члени спілки учасників АТО з Червонограда та Сокаля, військовий комісар райвійськкомату Микола Лисак, члени виконкому та працівники Сокальської міської та Хоробрівської сільської рад, разом з головами Вадимом Кондратюком і Володимиром Савою, а також депутат районної ради Олег Кожушко, дружно садили саджанці дуба звичайного та ялини європейської в лісі біля Хороброва на площі 1,2 га, що неподалік Державного кордону з Польщею. Дружна команда посадила 8020 саджанців, які виростили працівники Сокальського лісництва в своєму розсаднику.

Працівники ДЛГП «Галсільліс» дякують всім, хто долучився до цієї благородної справи. Хочеться, щоб й депутати всіх рівнів та жителі Сокальщини наслідувати цей приклад, і не на словах, а на ділі турбувалися повсякчас за зеленого друга і примножували для наступних поколінь. Друзі, бережіть ліси, вони – багатство України.

Андрій МИКИТЮК,•головний лісничий ДЛГП «Галсільліс».