Головна Свято НАД СОКАЛЕМ ЗАМАЙОРІВ ПРАПОР ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ УКРАЇНИ

НАД СОКАЛЕМ ЗАМАЙОРІВ ПРАПОР ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ УКРАЇНИ

У неділю, 29 квітня, на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Сокалі, урочисто піднято військовоморський прапор з нагоди 100річчя підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту і на фортеці Севастополь.

Присутніх привітали голова районної ради Микола Пасько, заступник голови райдержадміністрації Микола Поліщук, військовий комісар Сокальського райвійськкомату Микола Лисак, колишній військовослужбовецьморяк Орест Гуменюк.
Очільник районної ради подякував організатору заходу, голові Спілки учасників бойових дій «Асоціація комбатантів» Тимуру Баротову за ініціативу проведення всеукраїнської акції! Він переконаний, що наш флот повернеться в Севастополь.

Виступаючі наголошували, що наша держава відроджує традицію відзначення свята українського моря, святкуємо 100річчя створення Українського військовоморського флоту. До акції долучились Київ, Львів, Херсон, Миколаїв, Одеса – основна база військовоморських сил ЗСУ, передова Маріуполя, на горі Говерлі теж піднесли прапор. Прапор піднято й у США, де пластуни багато років поспіль вшановують цю дату. У нас є нерозривний зв’язок з флотом, ми спільно повинні йти до перемоги.

Підняли військовоморський прапор Віктор та Галина Линди з Лучиць – батьки матроса Івана Линди, який служить на кораблі «Донбас». Присутні виконали Державний Гімн України.

Василь СОРОЧУК.
Фото автора.