Головна Економіка НА СОКАЛЬЩИНІ РОЗПОЧАТІ РОБОТИ ПО РЕМОНТУ ДОРІГ

НА СОКАЛЬЩИНІ РОЗПОЧАТІ РОБОТИ ПО РЕМОНТУ ДОРІГ

У Великомостівській міській раді 23 березня відбулося робоче засідання та обговорення питання перспективи ремонту у 2017 році дороги регіонального значення Р15 Жовква – Червоноград – Ковель та дороги О140601 РаваРуська – Гайок. Участь у ньому взяли: Ярослав Ройко – Великомостівський міський голова, Олег Грендус – інспектор відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Львівській області, Андрій Сенюк – депутат Сокальської районної ради, голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

О. Грендус повідомив, що вже готова вся документація і проводиться тендер по дорозі Р15 Жовква – Червоноград – Ковель на відтинку дороги від м. Жовква до моста на річці Рата у м. Великі Мости. Під час засідання домовлено, що першочергово ремонтні роботи по цій дорозі необхідно провести на відтинку, що проходить через м. Великі Мости, оскільки стан дорожнього покриття там дуже знищений, а ним користується багато людей. Переможцем і виконавцем робіт по цьому тендері стало ТОВ «Автомагістраль – Південь», яке 11 квітня розпочало роботи по ремонту асфальтного покриття в м. Великі Мости. Роботи фінансуються за кошти від перевиконання митних платежів.

Обговорено також питання про виготовлення документації та оголошення тендеру по вище вказаній дорозі на відтинку від моста на р. Рата до перехрестя у с. Сілець, де дорожнє покриття у дуже поганому стані. Тендер з метою визначення виконавця робіт вже оголошено.

Після засідання додатково обстежили дорогу О140601 РаваРуська  Гайок на відтинку від моста на річці Рата у м. Великі Мости до автобусної зупинки біля Великомостівського геріатричного пансіонату в с. Волиця, де дорога знаходиться у жахливому стані. По цій ділянці дороги вже проводиться підготовка документації та буде проведено тендер з метою визначення виконавця робіт. Учасники вирішили, що необхідно передбачити в проекті ремонту цієї дороги будівництво тротуару з однієї сторони, який би проходив через село Волиця і з’єднав тротуар, що є у с. Двірці (закінчується біля церкви) з тротуаром по цій дорозі у м. Великі Мости.
Крім цього по цій дорозі, на відтинку від автобусної зупинки біля Великомостівського геріатричного пансіонату у с. Волиця до межі Двірцівської і Бутинської сільських рад, вже підготовлена вся документація і проведено тендер з метою визначення виконавця робіт. Роботи по ремонту тут теж буде проводити ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Вперше з районного бюджету на черговій сесії районної ради виділено 1 млн. 200 тис. гривень на ремонт дороги О140601 РаваРуська  Гайок, що проходить по території Двірцівської сільської ради. Також планується, що будуть виділені ще кошти з обласного та державного бюджетів.

Андрій СЕНЮК, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.