Головна Листи РОСТЕ НОВИЙ ЛІС У ВЕЛИМОСТІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

РОСТЕ НОВИЙ ЛІС У ВЕЛИМОСТІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

На базі Великомостівського лісництва Жовківського ДЛГ і Великомостівського НВК у 2013 році створене шкільне лісництво. Члени шкільного лісництва беруть активну участь в охороні довкілля, в посадці та догляді за лісовими культурами, зборі насіння, догляді за сіянцями в розсаднику.

Вже традиційно щорічно школярі садять ліс. Так 21 березня у другому кварталі в 56 виділі Великомостівського лісництва учні Великомостівського НВК спільно з вчителями Любов’ю Безручко та Оксаною Крук, лісничим Ігорем Бочилюком, помічником лісничого Надією Когут, лісником Михайлом Долецьким та працівниками лісництва посадили ліс.
Долучилися до посадки лісу також Ярослав Ройко – Великомостівський міський голова, Володимир Марцинюк – головний інженер Сокальського управління водного господарства, Микола Поліщук – депутат Сокальської районної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Олег Тарасюк – начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА, Андрій Сенюк – депутат Сокальської районної ради, голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

Після закінчення роботи на всіх учасників, які садили новий ліс, чекав смачний перекус, який підготував лісничий Великомостівського лісництва Ігор Бочилюк.
Василь СОРОЧУК.