Головна Економіка Нарада щодо легалізації трудових відносин відбулась у Сокальській РДА

Нарада щодо легалізації трудових відносин відбулась у Сокальській РДА

РДА у м.Сокаль
РДА у м.Сокаль

В Сокальській РДА відбулась нарада з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення за участю начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, представників  управління економічної  політики райдержадміністрації, , управління Пенсійного фонду України у  Сокальському район, управління соціального захисту населення  райдержадміністрації,  та  районного центру зайнятості.

Заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна під час наради зазначила соціальні стандарти 2017 року та наголосила на  легалізацію трудових відносин і   недопущення суб’єктами господарювання району детінізації заробітної плати.

Начальник Сокальського  відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва повідомила про необхідність виплати працедавцями заробітної плати  своїм працівникам на рівні не нижче мінімальної та відповідальність за порушення умов трудового законодавства.

Також учасники наради обговорили ряд питань щодо проведення інформаційно-роз”яснювальної роботи через ЗМІ із залученням до співпраці голів місцевих рад Сокальщини.