Головна Економіка Сокальським відділенням Червоноградської ОДПІ надано більше 6 тисяч адміністративних послуг

Сокальським відділенням Червоноградської ОДПІ надано більше 6 тисяч адміністративних послуг

податкова у м.Сокаль
податкова у м.Сокаль

Завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова повідомила, що у січні – грудні 2016 року в ЦОП Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ  звернулось понад  17 тисяч відвідувачів – жителів міста Сокаль та  району. За цей період часу їм надано 6 252 адміністративні послуги.

Найбільшою популярністю в минулому році у відвідувачів користувалась послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 4156 платники.  Також зареєстровано      401 книгу обліку розрахункових операцій, видано довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію)  153 жителям Сокальщини та зареєстровано 256 книг обліку доходів та витрат платникам єдиного податку. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 309 платників податків, що обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку цього річ –   253 суб’єкти господарювання.

Разом з тим, Центром обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання податкової консультації тощо.

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрі розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та взірці заповненоє податкової звітності.

Завітавши до ЦОПу, громадяни та платники податків мають змогу проконсультуватись із фахівцями інспекції щодо податкового законодавства, а також щодо безкоштовного отримання «електронних ключів» та подання звітності в електронному вигляді не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

З метою вивчення рівня ефективності та якості надання послуг у Центрах обслуговування платників фахівцями Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ проводяться письмові опитування за допомогою розташованої в залі ЦОП скриньки пропозицій та побажань. Так, у січні – грудні  2016 року через такі скриньки отримано 126 письмових анкет, в яких платниками надано позитивну оцінку роботи Центрів обслуговування платників в 1512 відгуках.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ находиться за адресою: м. Сокаль, вул Шептицького,40, телефон консультанта – модератора: (0357) 7-21-51, 7-29-28.