Головна Економіка Посадовці шахти причетні до розкрадання вугілля

Посадовці шахти причетні до розкрадання вугілля

Слідчі розслідують факт розкрадання невстановленою групою осіб кам’яного вугілля з ПАТ «Шахта «Надія». Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

Слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області розпочали досудове розслідування за фактом розкрадання невстановленими особами кам’яного вугілля з ПАТ «Шахта «Надія».

«У рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, за результатами проведених слідчих дій встановлено, що службові особи ПАТ «Шахта «Надія» допустили розтрату ввіреного їм майна, яка полягала у вивезенні з шахти кам’яного вугілля встановленими транспортними засобами», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що 29 червня під час проведених обшуків встановлено 4 вантажні автомашини, які перевозили з ПАТ «Шахта «Надія» кам’яне вугілля загальною кубомасою понад 60 м3. Одночасно виявлено бульдозер, за допомогою якого завантажували вугілля. Вказані транспортні засоби затримано.

«Наразі одного з посадовців ПАТ «Шахта «Надія» затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішують питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Також встановлюють мережу збуту викраденого в такий спосіб вугілля. Здійснюють оперативнослідчі заходи зі встановлення інших місць зберігання привласненого вугілля та вирішують питання про повідомлення про підозру винним посадовим особам ПАТ «Шахта Надія», причетним до розтрати майна», – йдеться в повідомленні.