Головна Економіка Про надходження в різні рівні бюджетів Сокальщини

Про надходження в різні рівні бюджетів Сокальщини

За чотири місяці до Зведеного бюджету надійшло більше 120 мільйонів гривень

Платники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом чотирьох місяців поточного року сплатили до Зведеного бюджету 120,6 млн. гривень податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом  минулого року надходження зросли на  31,6 відс., або на 28,9 млн. гривень.

Зокрема, надходження до Зведеного бюджету у квітні місяці склали 31,5 млн. гривень.

****************************

Надходження до місцевих бюджетів склали 77,5 мільйона гривень

Впродовж січня-квітня 2017 року платники, котрі перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували в місцеві бюджети 77,6 млн. гривень. Приріст цьогорічних надходжень до місцевих бюджетів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 17,8 млн. грн., або 29,9 відсотка.

Зокрема, у  квітні місяці місцеві бюджети отримали 20,3 млн. гривень.

****************************

76,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до бюджету від платників Сокальщини

Платники Сокальського району протягом січня-квітня 2017 року перерахували в бюджет 76,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Цьогорічні надходжень з податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли майже на 30 відс., або на 16,6 млн. гривень.

Надходження з податку на доходи фізичних осіб квітня місяця склали 20,5 млн. гривень.

 ****************************

„Спрощенці” Сокальщини перерахували в бюджет 6,1 мільйона гривень єдиного податку

Суб’єкти господарювання Сокальського району, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, за чотири місяці цього року спрямували в місцеві бюджети 6,1 млн. грн. єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 0,5 млн. грн., а фізичні особи – підприємці на 5,6 млн. гривень. Приріст надходжень єдиного податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 3,0 млн. гривень.

У квітні місяці надходження єдиного податку склали 1,4 млн. гривень.

****************************

До місцевих бюджетів Сокальського району надійшло 6,1  мільйона гривень земельного податку 

Впродовж чотирьох місяців поточного року власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні та фізичні особи сплатили в бюджет 6,1 млн. грн. плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 1,5 млн. гривень. За вказаний період юридичні особи поповнили місцеві бюджети Сокальського району на 5,4 млн. грн. та 0,7 млн. грн. сплатили фізичні особи.

Зокрема, у квітні місяці надходження з плати за землю склали 1,7 млн. гривень.

****************************

Бізнесмени Сокальщини скерували в бюджет 421 тисячу гривень плати за ліцензії

Суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Сокальського району протягом чотирьох місяців поточного року сплатили в бюджет 421,3 тис. грн. плати за ліцензії.

Зокрема, надходження плати за ліцензії у квітні місяці склали 103,7 тис. гривень.

******************************

2,0 мільйона гривень акцизного податку отримали місцеві бюджети Сокальського району

За січень-квітень 2017 року суб’єкти господарювання, які на території Сокальського району здійснюють продаж у роздрібній мережі підакцизних товарів, зокрема, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів,  спрямували в місцеві бюджети району 2,0 млн. грн. акцизного податку.

У квітні цього року бюджет отримав 0,4 млн. грн. акцизного податку.

******************************

Більше 5 мільйонів гривень перерахували сокальські платники на підтримку армії

Впродовж чотирьох місяців поточного року надходження в бюджет військового збору склали 5,1 млн. гривень. Цю суму податкові агенти Сокальщини утримали з доходів громадян та перерахували до бюджету. Також в термін до 1 серпня цього року зобов’язані сплатити військовий збір пересічні громадяни за результатами річного декларування.

У квітні місяці в бюджет надійшло 1,4 млн. грн. військового збору.

******************************

72 мільйони гривень надійшло в бюджет від страхувальників Сокальщини

Суб’єкти господарювання – страхувальники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області впродовж чотирьох місяців поточного року перерахували в бюджет 72,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зокрема, у квітні місяці надходження до бюджету єдиного внеску склали 19,9 тис. гривень.

******************************

Власники нерухомості поповнили бюджет на 520,7 тисяч гривень

За чотири місяці цього року власники житлової та нежитлової нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Сокальського району 520,7 тис. гривень. У порівнянні з минулим роком надходження з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  зросли на 317 тис.гривень.

Зокрема, у квітні місяці надходження до бюджету податку на нерухомість склали 300,0 тис. гривень.

******************************

Майже три мільйона гривень єдиного податку перерахували в бюджет сокальські сільськогосподарські товаровиробники

Суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері сільського господарства і обрали спрощену систему оподаткування  протягом січня – квітня поточного року сплатили в місцеві бюджети Сокальського району 2,7 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року приріст надходжень склав майже 1,4 млн.  гривень.

Зокрема у квітні місяці надходження до бюджету єдиного податку 4 групи склали 0,8 млн. гривень.