Головна Економіка РЕЄСТРУЮТЬСЯ ПІДПРИЄМЦІ

РЕЄСТРУЮТЬСЯ ПІДПРИЄМЦІ

За перше півріччя цього року в районі зареєструвалось 213 фізичних осібпідприємців та 7 юридичних осіб. За звітний період минулого року відповідно зареєстровано 118 підприємців та 13 юридичних осіб.

Протягом вказаного періоду здійснено зміну відомостей щодо 142 юридичних осіб та 144 фізичних осібпідприємців.
Зокрема, за звітний період у с. Тартаків зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю «Сокальінвест», яке очолює В. Й. Шевчук, основним видом діяльності якого є розведення свиней. Створено два фермерських господарства, зокрема в с. Опільсько «Нове Опілля» та в с. Жужеляни «Агропро», об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Берегиня Сокаль» в Сокалі по вулиці Григоренка, 1.
Також в м. Сокаль в першому півріччі розпочало свою діяльність ПП «БакаліяТорг» під керівництвом Р. Є Бєлова та ПП «Плас» – В. І. Дида.

ТзОВ «Фабрика «Рата» зареєстровано в м. Великі Мости, директором якого є І. О. Коломієць та в Сокалі започаткувало діяльність Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівська генерація», основним видом діяльності якого задекларовано – виробництво електроенергії.

Державним реєстратором прав на нерухоме майно сектору оброблено 429 заяви щодо державної реєстрації прав власності на земельні ділянки, 72 заяв щодо державної реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна, відмінні від земельних ділянок, 766 заяв щодо держреєстрації іншого речового права на земельні ділянки та надано 14 інформаційних довідок.

Марія РЕБРИНА, завідувач сектору державної реєстрації Сокальської райдержадміністрації – державний реєстратор.