Головна Економіка Розглянуто перспективний план розвитку Волиці

Розглянуто перспективний план розвитку Волиці

На Сокальщині проходять обговорення перспективного плану розвитку міст, селища та сіл району. Зокрема, 15 лютого таке обговорення відбулося у селі Волиця. Участь у ньому взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, Волицький сільський голова Надія Білик, депутат районної ради Олег Іванчина.

«Коли наприкінці минулого року відбувалась загальноукраїнська Рада регіонального розвитку, було прийнято рішення провести консультування, спілкування з громадами сіл по всій Україні, щоб порадитись з приводу того, що будемо робити у найближчі 3 роки. Відтак починаючи з цього року запроваджується середньострокове бюджетне планування, тобто бюджети формуються на три роки вперед. Для того, щоб їх сформувати треба розуміти, що ми будемо робити. Сьогодні ви бачите, як на ваших очах відбуваються певні зміни. Зрозуміло, що під це все потрібно кошти і дуже важливо правильно і мудро цими коштами розпоряджатися. Нам дуже важливо почути вашу думку і приємно, що тут сьогодні сільська голова презентувала конкретні речі, які базуються на тому, що потрібно для вас. Зрозуміло, що за місяць чи за рік всього не побудуєш. Але сьогодні ми повинні інвестувати кошти, а не освоювати, вкладати в якість. Так сьогодні ми плануємо розвиток громади, ми говоримо про проекти пов’язані з дорогою, культурнопросвітницький центр і все це буде реалізовуватись. Більшість обласних програм завершуються у 2020 році і дуже важливо зараз теж працювати над цими напрямками. Діалог сьогодні є важливий і нам важливо чути, що потрібно зробити для вас. Також ми повинні думати про те, що об’єкт, який буде робитися, має приносити користь і задовольняти потребу мешканців», – зазначив Ростислав Замлинський.

Відтак, в межах зустрічі, для мешканців села презентували проведену у попередні роки роботу та проекти на найближчу перспективу. Представники громад висловлювали свої зауваження та пропозиції до Перспективного плану розвитку сіл Волиця і Комарів.

Після проведення обговорення перспективних планів розвитку населених пунктів на 20192021 роки районна рада регіонального розвитку внесла пропозиції жителів цих сіл у план розвитку району, а далі представили на Раді регіонального розвитку Львівщини.

Наш кор.