Головна Економіка Семінар для платників податків про новації законодавства

Семінар для платників податків про новації законодавства

Нещодавно у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся семінар-практикум для платників податків на тему: «Новації  в оподаткуванні  платників податків – юридичних осіб».

Розпочала семінар начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва, яка  у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на підвищенні якості обслуговування платників, податкові сервіси та переваги подання звітності в електронному вигляді.

Головний державний інспектор Сокальського відділення Ярослав Чаплик розповів присутнім про  діяльність Акредитованого центру сертифікації ключів, метою якого є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності та про модернізований електронний сервіс  «Електронний кабінет платника».

Завідувач сектору податків і зборів з юридичних осіб Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Оксана Лисяк ознайомила учасників семінару зі змінами в адмініструванні податку на прибуток, ПДВ, податку на нерухоме майно,  порядку та термінів подання податкової звітності. Також розповіла про особливості заповнення декларації з ПДВ та додатків до неї, механізм складання розрахунків коригування до податкових накладних, порядку та термінів їх реєстрації в Єдиному реєстрі тощо.

Також присутнім нагадали про  кампанію декларування доходів громадян, яка триває та перелік доходів, які підпадають під обов’язкове декларування, зазначивши, що декларацію про майновий стан і доходи слід подати до територіального органу фіскальної служби до 3 травня 2017 року за місцем реєстрації платника або відзвітувати в електронному вигляді. Було роз’яснено актуальні питання застосування податкової знижки та порядок її розрахунку.

Платники податків мали можливість не тільки ознайомитися з нововведеннями податкового законодавства, а й  отримати  відповіді  на запитання.

 

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області