Головна Економіка Забезпечення вимог законодавства про працю йшлося на зустрічі в Сокалі

Забезпечення вимог законодавства про працю йшлося на зустрічі в Сокалі

В Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області систематично проводяться зустрічі із платниками податків району. Днями у приміщенні Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ відбулася зустріч начальника відділення Наталії Жолудєвої  із представниками бізнес-структур району. В ході зустрічі обговорювались питання легалізації заробітної плати та підняття її рівня. Очільник податкової, зокрема, зазначила: «Зарплата у «конвертах» – це майбутнє без гарантій та впевненості в завтрашньому дні. Кожна гривня податку відрахована із заробітної плати, яка надійде в бюджет, впливає на забезпечення працівнику належної пенсії у майбутньому. Варто нагадати, що не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками та виплата зарплат в «конвертах» є порушенням законодавства про працю».

Під час зустрічі також обговорювались питання новацій податкового законодавства, зокрема щодо використання реєстраторів розрахункових операцій господарської діяльності суб’єктами господарювання, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів відповідно до Постанови КМУ від 16.03.2017 №231, якою затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО.

Керівникам підприємств рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області