Головна Економіка Семінар – практикум для платників податків у Сокальській ДПІ

Семінар – практикум для платників податків у Сокальській ДПІ

У Центрі обслуговування платників Сокальської ДПІ старшим державним інспектором Лілією Дикою проведено семінар – практикум для платників податків на тему: «Актуальні питання податкового законодавства».

Під час заходу платникам податків – суб’єктам підприємницької діяльності, надані практичні рекомендації щодо подання звітності та повідомлення за формою 20-ОПП через «Електронний кабінет», громадян проінформовано про подання декларації про майновий стан і доходи в електронній формі.

Інспектор розповіла присутнім про новий платіж, який у 2023 році власники або користувачі земельних ділянок сплачуватимуть вперше. Зокрема, мова йшла про мінімальне податкове зобов’язання, яке сплачуватиметься за земельні частки (паї) сільськогосподарського призначення.

Також, присутнім було наголошено про необхідності застосування РРО або ПРРО у разі проведення готівкових розрахунків та надано роз’яснення які категорії платників податків можуть не застосовувати РРО/ПРРО.

Лілія Дика зупинилась на переліку витрат, які можна включати до податкової знижки та детально розповіла про порядок її отримання та наголосила, що скористатись правом на податкову знижку за 2022 рік громадяни можуть до 31 грудня поточного року.