Головна Економіка Серед зареєстрованих безробітних у Сокальській РФ ЛОЦЗ  з вищою освітою більше ніж...

Серед зареєстрованих безробітних у Сокальській РФ ЛОЦЗ  з вищою освітою більше ніж 72%

Є 68 ВАКАНСІЙ

Протягом 2021 року звернулись за послугами до служби зайнятості через Сокальську районну філію Львівського обласного центру 1428 осіб, 948 отримали статус безробітного, з них протягом року працевлаштовано 827 осіб, пройшли професійне навчання і здобули нову або підтвердили свою освіту 149 осіб.  На основі статистичних даних з’ясовано, що се­редній вік безробітного становив 41,5 років. (В області цей показник коливався від 39 років до 46 років залежно від району). Представниць прекрасної статі серед безробітних на 20% більше, ніж чоловіків.

Серед зареєстрованих безробітних у Сокальській РФ ЛОЦЗ  з вищою освітою більше ніж 72%, це один з найбільших показників (в області він коливався від 35% до 80% залежно від району). Кожен п’ятий безробітний (20%), мав професійно-технічну освіту, а решта шукачів роботи (8%) були обмежені в можливостях працевлаштування внаслідок наявності лише середньої освіти, відсутності необхідних професійних умінь і нави­чок належного рівня, а також досвіду роботи.  Частка жителів села серед безробітних Сокальської РФ становить 51,5%.

З-посеред безробітних найбільше тих, хто трудився на підприємствах переробної промисловості (20,5%) та в сфері державного управління (13,3%). У сфері освіти та охорони здоров’я працювало 11% безробітних, в оптовій і роздрібній торгівлі – більше10%. Кожний п’ятий безробітний в області (18%) на момент звільнення обіймав посаду керівника або менеджера, а у Сокальській РФ ЛОЦЗ цей показник становив ще більше, майже 25%, отже кожен четвертий безробітний. 150 безробітних, станом на 1 січня 2022 року, продовжували отримувати послуги Сокальської РФ Львівської обласної служби зайнятості з метою працевлаштування. Станом на 20 січня ц. р. в Сокальській службі зайнятості зареєстровано 68 актуальних вакансій. В середньому пошук  роботи через службу зайнятості становив майже 2,5-3 місяці (70-90 календарних днів).

Віктор ЛАЩУК,

директор Сокальської РФ Львівського обласного центру зайнятості.