Головна Листи Благо­дійний фонд «Майбутнє України. Сокаль­щина» діє, незважаючи на труднощі й перешкоди

Благо­дійний фонд «Майбутнє України. Сокаль­щина» діє, незважаючи на труднощі й перешкоди

ТВОРІМО ДОБРО

«Коли голодному ти віддаси хліб твій, наситиш пригніченого душу, тоді засяє твоє світло в пітьмі, тьма твоя буде, немов південь» (Ісаія 58, 10). Милосердя і любов виявляємо не лише до тіла, але й до душі. Сказати добре слово чи поті­шити засмученого й покривдженого може й убогий. Отже, якщо ми заможні, помагаймо бідним, а якщо ми самі у важкому матеріальному становищі, принесімо промінь надії й потіхи туди, де запанувала темнота. Тоді наші душі стануть «немов південь, сіяючий сонячними променями» (з молитви).

Читати молитву чи промовляти її – мало! Потрібно діяти – щиро, мудро, з любов’ю й повагою до ближнього. Благо­дійний фонд «Майбутнє України. Сокаль­щина» діє, незважаючи на труднощі й перешкоди. Напередодні чарівної ночі Миколая члени Благодійного фонду під керівництвом президента Юлія Луком­ського організували захід «Твори добро» для тих, кому те добро було вкрай потріб­не. Солодощі, подарунки (одяг, взуття, шкільне приладдя тощо), грошова допо­мога від Олега Лукомського та Союзу Українок Австралії, весела пісня у вико­нанні вихованців Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості, слова під­тримки й вітання від організаторів та гостей – дари, що отримали сім’ї, які за­раз у скруті.

Приємною несподіванкою були сувені­ри, які діти могли обирати за власними інтересами й уподобаннями. У любителів читати світилися очі від цікавих книг, дів­чатка приміряли невибагливі прикраси, малюкам до вподоби були різноманітні іграшкові тварини… Ніхто не пішов без подарунка на згадку про зустріч.

Кожен захід благодійного фонду – це урок для дітей і дорослих, темою якого завжди є Добро. У 2021 році говорили про хороших людей і важливість їхніх добрих вчинків. Затишна атмосфера, гучна колядка, приємне спілкування зробили свято по-справжньому казковим.

Хочеться відзначити багаторічну нев­томну благодійну діяльність родини Лукомських. Це люди, які народжені тво­рити добро!

 

Любов УМАНСЬКА,
м. Сокаль.