Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: Щоденні тренінги для платників...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує: Щоденні тренінги для платників податків

Фахівці Сокальської ДПІ постійно проводять тренінги – практикуми для платників податків щодо використання сервісу «Електронний кабінет» та подання звітності в електронному вигляді.

У центрі обслуговування платників створено робочі місця для громадян та фізичних осіб – підприємців, де кожен бажаючий  може отримати кваліфіковану допомогу в отриманні електронного ключа та подати  податкову звітність.

Так, нещодавно головний державний інспектор Сокалької ДПІ Марія Кохан провела тренінг-практикум для громадян та фізичних осіб-підприємців  з питання функціонування електронних сервісів ДПС.  Метою таких заходів є надання практичної допомоги платникам при поданні звітності чи заяв через електронні сервіси. Платникам податків детально та покроково надаються роз’яснення, як можна швидко та доступно отримати ЕЦП.

Під час тренінгу-практикуму використовувався сервіс Електронний кабінет, який легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/.  Присутні  отримали практичну допомогу стосовно подачі декларації про майновий стан та доходи та змогли успішно подати звітність.

Фахівці також нагадують платникам, що з 1 січня 2023 року триває кампанія декларування доходів громадян. Фізичні особи зобов’язані самостійно обчислити суми податку на доходи фізичних осіб  та військового збору, що підлягають сплаті до бюджету за результатами 2022 року шляхом подання до податкового органу податкової декларації.