Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області продовжує надавати практичну допомогу платникам...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області продовжує надавати практичну допомогу платникам щодо реєстрації та застосування ПРРО

У Центрі обслуговування платників Сокальської ДПІ проводять навчальні тренінги, під час яких інформують платників про податкові новації, роз’яснюють актуальні питання податкового законодавства та надають платникам практичну допомогу щодо використання електронних сервісів ДПС.

Під час навчання платників інформують, що суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах. При цьому, суб’єкт господарювання обирає самостійно – РРО чи ПРРО він буде застосовувати для проведення розрахункових

ДПС запропоновано бізнесу безоплатне програмне рішення (ПРРО), що призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване для операційних систем Android, iOS, Windows, Web. Це програмне рішення розміщено у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах. Завантажити його можна з офіційного сайту ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Фахівці ЦОП надають практичну допомогу суб’єктам господарювання щодо реєстрації ПРРО через Електронний кабінет платника, завантаження та встановлення програмного забезпечення для ПРРО ДПС.