Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області: Якісні адміністративні послуги для...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області: Якісні адміністративні послуги для платників податків

Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

Надання адміністративних послуг є і залишається одним із пріоритетних напрямів у роботі Сокальської ДПІ.

Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП Сокальської ДПІ фахівцями щоденно надаються усні консультативно-інформаційні послуги, в т.ч. в телефонному режимі, щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Постійно проводиться робота з видачі довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків, приймання вхідної кореспонденції, взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, погодження довідки-розрахунку про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, видача довідок про підтвердження статусу податкового резидента.

Станом на 01.05.2024 на обліку в ДПІ перебувають 4168 платників податків.

За період 01.01.2024 – 31.05.2024 фахівцями ДПІ видано 957 карток платника податків (РНОКПП), видано 127 відомості з ДРФО, надано 760 інших адміністративних послуг, 2578 інших послуг, які не є адміністративними.

До послуг платників – комп’ютерна техніка, яка підключена до мережі Інтернет, що дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Щоденно фахівці Сокальської ДПІ надають консультації та практичну допомогу з питань формування та подання звітності через «Електронний кабінет».

Податківці, також, ознайомлюють відвідувачів центру обслуговування із функціональними можливостями електронних сервіс ДПС,  таких як Електронний кабінет, мобільний додаток “Моя податкова”, які є доволі зручними та легкими в користуванні.