Головна Економіка Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області: Зустріч з платниками податків...

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області: Зустріч з платниками податків щодо актуальних питання оподаткування

Фахівцями Сокальської ДПІ систематично проводяться зустрічі із платниками податків

Під час чергового заходу платники податків цікавилися актуальними питаннями оподаткування та порядком отримання податкової знижки. Декларантам, що прагнуть отримати податкову знижку, роз’яснено механізм розрахунку та зазначено, що в Центрі обслуговування платників Сокальської ДПІ вони можуть отримати практичну допомогу у формуванні та поданні в електронному вигляді Декларації про майновий стан і доходи з відповідними додатками.

Платникам розповіли про переваги спілкування з податковою службою в онлайн режимі за допомогою Електронного кабінету платника, мобільного застосунку «Моя податкова».

Податківці зазначили, що для зручності подання декларації в «Електронному кабінеті платника» створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. А також подати декларацію про майновий стан і доходи з метою декларування доходів чи отримання податкової знижки громадяни можуть через мобільний застосунок «Моя податкова».

Присутнім детально розповіли про мобільний за стосунок «Моя податкова», та наголосили, що за допомогою цього сервісу авторизовані платники можуть зареєструвати програмний РРО, подати та переглянути подану звітність, отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, переглянути податкові повідомлення – рішення на сплату майнових податків та іншу податкову інформацію.

Крім того, надано відповіді на питання щодо застосування РРО/ПРРО, погашення податкового боргу, зокрема в розмірі до 3060 гривень, звірки по платежах до бюджету, про особливості нарахування мінімального податкового зобов’язання громадянам та ін.

Також акцентовано увагу платників на зручності  використання  Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР).

Крім того нагадали про правильність заповнення поля «Призначення платежу» при сплаті податків, зборів, платежів.

На всі поставлені питання були надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства.