Головна Економіка Тренінг щодо електронного звітування

Тренінг щодо електронного звітування

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує:

Тренінг щодо електронного звітування

Фахівці Сокальської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводять тренінги для платників податків, під час яких роз’яснюють податкові новації, навчають подавати звітність в електронному вигляді, користуватись електронними сервісами податкової служби.

Днями, старший державний інспектор Сокальської ДПІ Надія Бельмега ознайомила відвідувачів інспекції з порядком подання декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки.

Зокрема, посадовець роз’яснила як подати податкову декларацію через Електронний кабінет, звернула увагу на необхідність дотримання вимог законодавства у разі змін реєстраційних даних.

Крім того фахівець поінформувала платників, що завдяки електронним сервісам від ДПС  авторизовані платники мають можливість отримати більш широкий спектр безкоштовних послуг: переглянути подану звітність, зареєструвати програмний РРО та перевірити стан розрахунків з бюджетом.

Під час тренінгу платники отримали практичні рекомендації щодо звітування в електронному вигляді та відповіді на поставлені запитання.