Головна Свято Мама двох діток – Алінки та Давидка. Щастя, помножене на два

Мама двох діток – Алінки та Давидка. Щастя, помножене на два

ЩАСТЯ, ПОМНОЖЕНЕ НА ДВА

Минулої неділі ми відзначили День матері. Мама. Це слово, яке для бага­тьох було першим у житті. Ми говорили його, коли раділи, коли боялись, коли вагались. Мама – це ще й ангел-охоро­нець, завжди оберігає від неприєм­ностей, переживань і проблем. Вона більше, ніж будь-хто, радіє успіхам дітей, розуміє, підтримує їх і з глибоким болем переживає невдачі. Підтримує нас своєю молитвою, любов’ю, теп­лом, ніжністю і добротою. На жаль, що вони значать для нас ми усвідом­люємо лише коли втрачаємо…

Мимоволі, йдучи по вулиці, мою увагу привернула молода мама, яка везла сина у візочку. Дитя щось сказа­ло і потягнуло ручки до неньки. Врод­лива, кароока молода жінка взяла його на руки і ніжно обійняла. Враз поряд почулось: «Мамо! Мамочко!». Підбігла маленька донечка-дошкільнятко, вру­чила неньці букетик маргариток та пригорнулася…

Обличчя жінки сяяло ніжністю та добротою… Так і замилувалась ними. Недарма в народі кажуть: найдорожче намисто жінки – це руки дитини, які її обіймають. Мабуть, це і є материнське щастя. Промайнуло в голові, що попри все найбільш безцінний подарунок від Бога – це материнство.

Невдовзі розговорилась з жінкою, щасливою мамою виявилася сокаль­чанка Наталія Бурко. Вона мама двох діток – Алінки та Давидка. За профе­сією перукар, але зараз у дек­ретній відпустці.

– Бути мамою для мене – це най­більше щастя, яке може відчути жінка, – вважає вона. – Переконана, що скільки б років не пройшло, а кожна мама пам’ятає ті перші хвилини довго­жданої зустрічі зі своєю дитиною. У мене це щастя помножене на два, бо маю доньку Аліночку, їй шість років, а молодшому, Давидкові, лише рочок. Вони щодня наповнюють моє життя яскравими фарбами! Ти радієш, коли твої діти сказали перші слова та зроби­ли перші кроки, коли збираєш доньку в дитсадок чи коли бачиш сина, який тихенько посапує у ліжечку… І вмить забуваєш усі неприємності, коли діти тебе обіймають і кажуть «люблю»…

Наталія Бурко каже: «Щаслива, бо поряд чоловік та діти. У кожного з нас родина – це найдорожчі люди, які нас оточують. І коли вони поруч та у без­пеці – це справжнє щастя. Війна нав­чила це цінувати».

Чоловік Наталії – Володимир був в АТО, потім працював за кордоном, а коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, повернувся до­дому, пішов добровольцем на фронт. Він не міг більше залишатись на чужи­ні, коли його рідні у небезпеці, a ворог обстрі­лює українські міста та села. Воював у різних гарячих точках. Чоти­ри місяці тому отримав поранення в руку і нині проходить реабілітацію вдо­ма. Cеред близьких серцю людей: батьків, дітей та під опікою коханої дружини, легше відновлювати сили. Володимир сказав: «Mої крила, моє щастя – це сім’я! Це добре усвідомив ще в АТО. На фронті миттєво переос­мис­люєш життєві цін­ності, і розумієш, що найважливіше – це сім’я. Українські захисники захища­ють свою землю, свої родини, щоб їхні діти і внуки могли жити у незалежній Україні і говорити рідною мовою, знали свою історію, своє коріння… Ми знає­мо за що вою­ємо і це додає нам сили і відваги».

– Люди бажають так багато, – каже п. Наталія. – Я ж бажаю одного… Щоб ми перемогли, а діти росли щасли­вими під мирним небом України.

Любов ПУЗИЧ.