Головна Військо Свою лепту у допомогу ЗСУ від самого початку війни вносить і колектив...

Свою лепту у допомогу ЗСУ від самого початку війни вносить і колектив Стаївської гімназії імені Осипа Лещука

НАШ МАЛЕНЬКИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ

Війна, безумовно, – явище страшне у всіх сенсах цього слова. Однак українці за більш як рік рашистської агресії, попри страшні втрати, сльози, руїни і смерть, зуміли вразити увесь світ!

І перш за все, Україна вразила всіх умінням консолідуватися у важких чи навіть критичних обставинах! Ідеться про те, що кожен із нас робить усе, що від нього залежить, для наближення Перемоги. Ми перетворилися у націю бійців-героїв і волонтерів-доброчинців.

Свою лепту у допомогу ЗСУ від самого початку війни вносить і колектив Стаївської гімназії імені Осипа Лещука. На базі нашого закладу нам вдалося згуртувати громаду, яка увесь час активно допомагає нам у справі підтримки нашої армії.

За час повномасштабного вторгнення, окрім плетіння сіток, збору ягід калини для виготовлення протизастудного мусу нашим бійцям, збору банок для окопних свічок, допомоги внутрішньо переселеним особам, приготування вареників, випічки для наших захисників, нам особливо запам’ятався проєкт «Промінчик радості для воїна», ініційований учнівським самоврядуванням гімназії. Хороша ідея об’єднала навколо нас багато чудових людей, готових творити добро.

У рамках цього проєкту діти виготовляли ляльки-мотанки – обереги для воїнів, малювали картинки, клеїли листівки, писали побажання нашим захисникам. Долучилися до нас працівники Белзького БДЮТ. Ми щиро дякуємо їм за подаровані для воїнів освячені вервички та Парамани з молитовними додатками. Ми також вдячні усім, хто підтримав нашу акцію фінансово чи приносив солодощі. Всі зібрані, виготовлені і куплені речі школярі вклали у невеликі пакуночки і відправити воїнам – нашим землякам. А разом із посилочками діти від щирого серця дарували захисникам промінчики тепла і світла – слова вдячності за мужність, сміливість і витримку! Ми були дуже раді, коли одержали слова подяки від наших хлопців з передової. Мабуть, найголовнішим для них була саме наша увага до них, яка мотивувала і підтримувала у хвилини суму чи болю.

Намагаємося підтримувати зв’язки з різними волонтерськими групами. Нам було дуже приємно побачити усмішки на обличчях мужніх воїнів-захисників, для яких наші дітки малювали малюнки, писали листи, виготовляли листівки з побажаннями якнайшвидшої перемоги над ворогом. Щирі і теплі дитячі вітання ми передавали волонтеру Юрію Брянчику, який уже вісім років свого життя посвятив боротьбі з окупантами. На даний час Юрій активно волонтерить разом з друзями із Народної Само­оборони Львівщини.

Також, варто зазначити, що на території Белзької громади на базі закладів освіти створені осередки допомоги ЗСУ. Такий осередок створений і діє у нашій гімназії. Спільно із сільською старостою, працівниками закладів дошкільної освіти, культури сіл Корчева і Стаївки уже вкотре ми долучалися до допомоги нашим захисникам.

У приготовані страви, Великодні пасочки та інші смаколики наші господиньки вклали частинку свого тепла і любові, а ще щиру надію на швидку перемогу над ворогом! А дитячі малюнки, аплікації, виготовлені старшокласниками патріотичні брелоки – це ті краплинки радості, якими ми хочемо наповнити серця наших воїнів.

Велика подяка вам, наші мужні захисники! Нехай збуваються усі побажання, які посилають вам діти! Нехай якнайшвидше Бог допоможе перемогти ворога, щоб ви могли повернутися до своїх родин, обійняти найдорожчих, відчути тепло і затишок рідних домівок!

Слава Україні! Слава кожному воїну ЗСУ!

Мирослава ІГНАТЮК,
директор Стаївської гімназії імені Осипа Лещука.