Головна Військо Військовослужбовці штурмо­вої роти Державної спеціаль­ної служби транспорту повернулися на відновлення

Військовослужбовці штурмо­вої роти Державної спеціаль­ної служби транспорту повернулися на відновлення

ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ – СИЛА!

Військовослужбовці штурмо­вої роти Державної спеціаль­ної служби транспорту, які брали участь у бойових діях на Бах­мутському напрямку, повернулися на відновлення.

Зустріли воїнів голова aдміністра­ції Державної спеціальної служби транспорту, генерал-майор Богдан Бондар, командир військової час­тини, полковник Любомир Якібчук, начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко та керівник апарату Мирослав Зінов’єв, заступник місь­кого голови Червонограда Володи­мир Коваль, командири військових частин та  Концертний військовий оркестр Держспецтрансслужби під керівництвом полковника Богдана Задорожного.

Присутні поіменно згадали загиб­лих Героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Військовий ка­пелан отець Андрій Копчак відслу­жив поминальну панахиду та виго-лосив бійцям духовні настанови.

Голова Адміністрації Держспец­трансслужби подякував військово­службовцям штурмової роти за зразкове виконання поставлених завдань та вручив бійцям державні та відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України та Держспецтрасслужби.

Начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко нагородив наших Героїв грамотами Львівської ОВА та Червоноградської РВА. Пе­редав іменні сувеніри, систему су­путникового інтернету «Старлінк» для більш ефективної боротьби з агресором, котрі попередньо ос­вятив отець Ярослав Кащук.

Подякував бійцям за їх стійкість та силу духу. За все, що робили та роблять для всіх нас. «Саме завдя­ки таким, як ви, ми маємо можли­вість сьогодні жити та працювати у нашій країні», – зазначив Андрій Дяченко.

Голові Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майору Богдану Бондару для захисту та опіки усіх, хто нині боронить нашу країну Андрій Дя­ченко вручили освячену ікону «Пре­святої Богородиці».

Командиру військової частини, полковнику Любомиру Якібчуку – іменний годинник.

Учні Сокальської дитячої школи мистецтв ім.Віктора Матюка також долучилися до поїздки – в знак вдячності та поваги підготували патріотичні малюнки для наших воїнів!

Керівництво Червоноградської РВА дякує керівникам підприємств, котрі долучилися до поїздки на До­неччину, зокрема: Сокальське ДЛГП «Галсільліс», ДП «Датський текстиль», ТзОВ «Старе місто», ТзОВ «Софро», ТзОВ «Агро-Інвест», ТОВ «Клінгспор», БФ «Карі­тас»-Сокаль. І, звичайно, колективу Червоноградської районної військо­вої адміністрації.

Бо тільки разом ми – сила!

Віта БЕЛЬЗЕЦЬКА.