Головна Економіка У Червоноградському районі розпочав роботу Консуль­тативно-координаційний центр для внутрішньо перемі­щених осіб

У Червоноградському районі розпочав роботу Консуль­тативно-координаційний центр для внутрішньо перемі­щених осіб

Консультативно-координаційний центр

У Червоноградському районі розпочав роботу Консуль­тативно-координаційний центр для внутрішньо перемі­щених осіб при Червоноградській РВА (РДА). Такі центри запрацювали вперше в Україні саме у Львівській області за ініціативи очільника ОДА (ОВА) Максима Козицького. Тут вимушені переселенці безкоштовно матимуть доступ до медичної, юридичної, психологічної, соціальної допо­моги до консультацій з пошуку роботи та пенсійних виплат.

Як зазначив заступник начальника Червоноградської військової адміністрації Володимир Катерина, «це хороша ініціатива, адже війна внесла в наше життя багато нез­вичного, небезпечного, нові терміни, закони, соціальні ка­те­горії. Одна з таких категорій – внутрішньо переміщені особи. Як і для нас, представників влади на усіх рівнях, так і для осіб, що змушені були покинути домівки, важливо налагодити процес допомоги та взаємної комунікації. Тепер це буде доступно, мак­си­мально просто, безкоштов­но, наближено до потреб лю­дей в одному місці».

Центр розташований у На­родному домі м. Черво­ноград за адресою: проспект Шевчен­ка, 15 (3 поверх, кімната 15А).

Графік роботи: понеділок-п’ят­ниця з 10:00 до 17:00 год.

Важливо, внутрішньо пере­міщена особа може зареєс­тру­ватися на консультацію, заповнивши анкету он-лайн: https://cutt.ly/mXDsW14, або за номером телефону: 0674710334 (Юлія Семчишин).

Далі, згідно зі зазначених потреб, організації-партнери скеровуватимуть сюди фахівців відповідно до затверджених графіків.

Уже зголосилися понад 30 партнерів допомагати таким центрам, це імениті українські та іноземні компанії й організації. Під часі зустрічі консультант Представництва Данської ради у справах біженців в Україні надав юридичну консультацію щодо майнових питань жительці Маріуполя, котра тимчасово проживає у Червонограді.

Якщо ви хочете стати волонтером у консультативно-координаційному центрі у своєму районі або ваша організація бажає долучитись до партнерства та стати агентом пози­тив­них змін у громадах Львівщини – пишіть на електронну пошту: medpsysosial.aid@gmail.com

Віта БЕЛЬЗЕЦЬКА.