Головна Військо На вірність Україні присягнули бійці добровольчого формування Великомос­тівської територіальної громади

На вірність Україні присягнули бійці добровольчого формування Великомос­тівської територіальної громади

Добровольчі формування територіальних громад – це воєнізовані підрозділи, сформовані на добровільній основі з громадян України, створені відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву».

Урочистості минулого четверга розпочалися з вітального слова міського голови Ярослава Ройка, який подякував бійцям за відповідальність та рішення захищати Україну та зазначив, що саме добровольці одними з перших стали на захист держави у 2014 році і досі віддано працюють задля швидкої перемоги над агресором.

Командир добровольчого формування Віталій Гриців звернувся до бійців та побажав наснаги та витримки у справі, яку вони обрали, мужності, стійкості та відваги у завданнях, пов’язаних із захистом нашої громади, нашої держави.

Урочисту присягу зачитав перший заступник командира добровольчого формування Михайло Годісь, яку повторили усі бійці, серед яких і тендітна жінка Ірина Білецька.

Отці – настоятелі храмів міста благословили бійців на щасливу службу рідному краю та віддали їх під покров небесного командира українського війська Архистратига Михаїла, а також молитовно згадали кожного Захисника України, який став на захист рідної землі.

Начальник відділу з оборони Червоноградської військо­вої державної адміністрації Андрій Бойко подякував добровольцям за їх важливе рішення та побажав бути сміливими та віддано захищати територіальну цілісність нашої держави.

Свято продовжив військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних сил України в складі оркестру, солістів та балету. Музиканти тішили присутніх чудовим виконан­ням добре знайомих пісень. Народні та сучасні пісні, такі близькі та рідні серцю кожного українця відгукувались кожному, хто прийшов трохи відволіктись від щоденних турбот та хоч на мить поринути у той мирний час, коли

можна було просто жити, мирно та щасливо.

Віримо, що наші Захисники зможуть якнайшвидше перемогти підлого ворога та повернути на нашу святу землю мир та спокій, безтурботне дитинство нашим дітям та безпечну старість нашим батькам.

Під час концерту відбувся благодійний збір коштів для потреб ЗСУ, вдалося зібрати 4609 грн., які підуть на допомогу нашим Захисникам.

ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ ЗСУ

 

У Великомостівській громаді відбув­ся велопробіг, присвяче­ний Дню пам’я­ті Захис­ників України. Працівники від­ділу ос­віти, культури та туризму, а та­кож міської ради разом з мо­лод­дю проїхали за маршрутом від Велико­мостівської міської ради до с. Борове та у зворот­ньому напрямку. Таким чином віддали шану Героям, які по­лягли за свободу та незалеж­ність нашої держави.

До нас завітали представники БФ «Caritas Краматорськ». Море радості та ней­мовірних емоцій подарували ді­точ­кам наші дру­зі, які вже не впер­ше приїж­жа­ють у Великі Мости. Такі візи­ти ста­ли вже тради­цій­ними, що­середи у Ве­ликомостівсь­кому ЦДЮТ відбуваються зустрічі з соціаль­ним педа­гогом та пси­хологом «Cari­tas Крама­торськ». На святі наші дівчатка та хлоп­чики, а також дітки гостей, в тому числі з сімей внутрішньо перемі­ще­них осіб: проходили майстер-класи з виго­товлення свічок з вос­ку та зі створення пат­рі­отич­них магнітиків; розва­жалися з аніма­тора­ми;  малюва­ли свою мрію кольоро­вими крейдами.

За свою ро­боту всі отрима­ли соло­дощі.

В кінці свята ніх­то не хотів розходи­тись додо­му, малеча міц­но обіймала во­лонтерів, запро­шуючи їх в гості ще.

Для більш дорос­лих дітей, підлітків та молоді відбувся по­каз ­фільму під відкритим небом. Дуже приємна ат­мосфера пану­вала: теплі пледи, смако­лики, дру­зі, цікавий фільм. Це все згур­тува­ло та надало приємних емо­цій молоді перед новим навчаль­ним роком. Загалом діти та молодь у Ве­ликомостів­ській гро­маді ста­раються бути залученими та допомагати на­шим За­хисникам, хто чим може. Мен­ші дітки влаш­товують такі собі блок пости, на яких збирають гроші та пере­дають на потреби ЗСУ, у Фонд Сергія Приту­ли або на закупівлю основ для маскува­льних сіток. Старші діти виго­товляли енергетичні батончики для наших вої­нів, допомагали плес­ти мас­ку­вальні сітки. Кожен, хто чим мо­же, хоче бути корис­ним та робити все для того, щоб на­ша перемога настала якомога шви­д­ше.

Віримо у ЗСУ, молимось Богу, щоб наші воїни повернулися живими та неушкоджени­ми до своїх сімей.

Ірина ПЕТРУК,
провідний спеціаліст Великомостівської міської ради.