Головна Економіка У Сокалі проведено чергове заслуховування платників – «мінімізаторів»

У Сокалі проведено чергове заслуховування платників – «мінімізаторів»

Тема боротьби з нелегальним працевлаштуванням та зарплатою в „конвертах” вже не вперше обговорюється на засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке щотижнево проходить у  приміщенні Сокальської РДА.

Так, днями начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва взяла участь у черговому засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке проходило у приміщенні Сокальської РДА під головуванням першого заступника голови Сокальської райдержадміністрації Ірини Задолинної та за участі фахівців Сокальського об’єднаного управління ПФУ Львівської області, управління праці та зайнятості населення Сокальської РДА, керівників підрозділів Сокальської РДА.

Керівники підприємств та бухгалтери, фізичні особи – підприємці, запрошені на засідання, надали пояснення причин невиплати заробітної плати працівникам, або виплати її нижче законодавчо встановленого рівня та взяли на себе зобов’язання в найкоротші терміни усунути такі недоліки в роботі. Всі присутні мали змогу отримати кваліфіковану консультацію, роз’яснення норм трудового та податкового законодавства

Наталія Жолудєва провела роз’яснювальну роботу щодо недопустимості використання робочої сили з порушенням трудового законодавства, нелегальну зайнятість та виплату заробітної плати без сплати податків та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. А також наголосила, що заробітна плата повинна нараховуватися в розмірі не нижче встановленого рівня мінімального розміру заробітної плати. Законом України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII „Про Державний бюджет України на 2017 рік” визначено, що прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 травня 2017 року становить 1684 грн., а мінімальна заробітна плата – 3200 гривень.