Головна Коротко На Поториці “реанімували” липову алею

На Поториці “реанімували” липову алею

5 квітня вчителі, технічні працівники Поторицької школи, учні та їхні батьки разом з працівниками та депутатами Поторицької сільської ради, членами громадської організації Поторицьке природоохоронне рибальськоспортивне товариство «Передсілля» висадили по 25 саджанців липи та горобини на липовій алеї, яка починається за межами села та закінчується біля перехрестя в с. Равщина. Надав саджанці та кошти на заправку автомобіля, який вивіз сміття з липової алеї та працював разом зі всіма, підприємець Ігор Ляховський (ПП «Сокальські ковбаси»). Разом з старшокласниками садили дерева й директор школи Лариса Фарин та Поторицький сільський голова Тарас Юхим.

Робота кипіла. Учні школи завзято попрацювали на рівні зі своїми дорослими наставниками: разом садили саджанці, прибирали. Після толоки на всіх чекали смачні сардельки, приготовлені на відкритому вогні Тетяною Ляховською.
Поторицький сільський голова Тарас Юхим подякував усім за те, що дбають про природу, насаджують дерева, адже цій алеї понад сорок років, і вона стала улюбленим місцем зустрічей для закоханих.

– Я переконаний, – каже Тарас Юхим, – кожен за своє життя повинен посадити і виростити дерево, аби воно квітувало, давало плоди. Що може бути кращим: спостерігати, як воно росте, як прикрашає навколишнє середовище!

Віриться, що цей час залишить у кожного з учасників цієї веселої весняної толоки найкращі спогади, а ще сподівання на те, що життя завжди можна зробити кращим.

Ольга КАЛЬМУК,
секретар Поторицької сільської ради.