Головна Право ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЗАХИЩАТИ ЇХ

ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЗАХИЩАТИ ЇХ

Начальник Головного управління національної поліції у Львівській області – генерал поліції третього рангу Валерій Середа 11 квітня представив особовому складу Сокальського відділення поліції, керівництву району нового керівника.

Він зачитав наказ Головного управління Національної поліції у Львівській області про призначення начальником Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковника поліції Володимира Звадюка.

Очільник поліції Львівщини вперше зустрічається з колективом, тож коротко розповів про вимоги, які нині, на його думку, стоять перед працівниками поліції. Їх чимало, однак «найголовніше – це не допускати правопорушень і злочинів. Якщо все ж таки допустили, вжити всіх заходів для їх розкриття, показати людям, що вони не залишені самі у своїй біді, що є відповідний орган державної влади, який відповідає за безпеку людей і займається цими питаннями. Потрібно працювати для людей, робити все для того, щоб їх захистити. Тільки в такий спосіб можна відновити довіру громадян до поліції. Головним підсумком роботи правоохоронців має бути оцінка громади. Громадяни повинні почувати себе безпечно і на вулиці, і в домівці.

Далі Валерій Середа проаналізував роботу Сокальського відділення поліції. На його думку, працівники працюють неефективно, бо є не розкриті злочини, а слідчі не мають належного навантаження. Це підтверджує моніторинг роботи відділень поліції області, яке Головне управління проводить щодень. Він наголосив, що в Сокальському районі ситуація не найкраща. Окремо зупинився на хабарництві та корупції, які несумісні зі званням українського поліцейського. Це є плямою на всіх правоохоронців держави. Звернув увагу, що однією з причин, яка не дозволяє поліції належно виконувати покладені на неї функції, є недосконале законодавство. «Тож потрібно думати як у цих непростих умовах максимально зробити все від нас залежне, щоб захистити людей». Закликав не забувати, що країна знаходиться у стані війни і наш регіон цікавий ворогу, який всіма методами і засобами старається розхитати тут ситуацію.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк запевнили, що готові співпрацювати з новим керівником Сокальського відділення поліції для забезпечення порядку в районі та захисту прав громадян. Вони розповіли, що добре знають нового очільника відділення поліції, бо він не один рік працює у правоохоронних органах. За цей час зарекомендував себе як мудрий, толерантний керівник, добрий фахівець своєї справи, був учасником бойових дій у зоні проведення АТО. Очільники району та міста побажали Володимиру Звадюку та колективу успіхів у виконанні своїх професійних обов’язків та бути гідними високого звання офіцера.

Начальник Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу ГУНП у Львівській обл. підполковник поліції Володимир Звадюк подякував за довіру та запевнив, що зробить все для того, щоб колектив працював ефективно, а громадяни району відчували себе у безпеці.

Опісля В. Середа оглянув територію Сокальського відділення поліції та ознайомився з матеріальнотехнічним забезпеченням працівників, поспілкувався з особовим складом.
Любов ПУЗИЧ.

На знімках автора: під час представлення начальника Сокальського відділення поліції.