Головна Економіка У Сокальській ДПІ відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з...

У Сокальській ДПІ відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань податкового законодавства

На запитання громадян відповідала старший державний інспектор Ілона Міщук.

Під час «гарячої лінії» було чимало запитань стосовно обов’язку використання РРО/ПРРО певними категоріями платників та реєстрації ПРРО від ДПС, щодо відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Платники дізналися як зареєструвати безкоштовний програмний РРО від ДПС, які обов’язкові реквізити має містити фіскальний чек, як працювати з ПРРО у разі відсутності інтернету.

Також ставили запитання щодо використання електронних сервісів ДПС України, порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати, можливості отримання податкової знижки та ін.

Цікавились додзвонювачі і правилами заповнення платниками реквізиту „Призначення платежу” платіжних інструкцій при сплаті податків, зборів, інших платежів, єдиного внеску.

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства.

Ілона Міщук порадила приєднатись до нового мобільного застосунку «Моя податкова». Цей застосунок можна завантажити на свої ґаджети і він є простим і зручним інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.