Головна Економіка В селі Забужжя триває ремонт вулиці із місцями під заїзди на подвір’я

В селі Забужжя триває ремонт вулиці із місцями під заїзди на подвір’я

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, за­ступник голови райради Василь Бойко оглянули хід ремонт­них робіт на дорозі в селі Забужжя, які виконуються в межах реалізації міжнародного проєкту «Підвищення дос­тупності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєд­нанні з промоцією екологічних проєктів».

Підрядна організація ПП «Рома» вже облаштувала тротуари із місцями під заїзди на подвір’я та зробила асфальтування дороги. До роботи було задіяно більше десяти одиниць техніки, асфальтоукладник німецького виробництва. Товщина шару при укладанні 7 см, після ущільнення – 5 см. Довжина вулиці 750 м.

Замовником робіт виступає Сокальська районна рада, яка і реалізовує проєкт «Підвищення доступності прикор­донної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проєктів». Загальна вартість виконання дорож­ніх робіт в селі Забужжя склала – 1 млн. 934 тис. грн. До речі, завдяки успішно проведеній процедурі закупівель Сокальською районною радою, було зекономлено 673 тис. грн. З них, 410 тис. грн. вже було скеровано на боротьбу з коронавірусною епідемією.

вулиця до ремонту

Додамо, що в межах міжнародного проєкту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» вже була зроблена одна дорога по вулиці Вишнева в селі Гута. Після забузької дороги, роботи розпочнуться в селищі Жвирка. Сокальська районна рада працювала над підготовкою необхідної документації, вже відбувся аукціон, зараз триває процедура визначення переможця, який буде виконувати ремонт вулиці Шевченка в смт. Жвирка. Відповідно до умов проєкту, усі роботи на 90% фінансуються Євросоюзом, а 10% – з місцевих бюджетів.

Ганна БРОДЮК.

Фото автора.