Головна Економіка В Сокальській РДА відбулася зустріч з підприємцями

В Сокальській РДА відбулася зустріч з підприємцями

26 лютого в Сокальській райдержадміністрації відбулася зустріч представників Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації зі суб’єктами підприємницької діяльності Сокальщини за участі заступника голови РДА Миколи Поліщука та начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Сокальської РДА Наталії Лагоди.

Начальник відділу розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики ОДА Христина Каліш розповіла присутнім про можливості участі у торгових місіях, про те, як вийти на нові ринки збуту, пообіцяла допомогти суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і бар’єрів, а також у вирішенні поточних проблемних питань наявних та потенційних інвесторів у процесі здійснення ними господарської діяльності на території області.

Начальник відділу супроводу інвестиційних проектів департаменту економічної політики ОДА Любомир Титаренко поінформував про функціонування служб підтримки бізнесу Львівщини, які можуть допомогти підприємцям у вирішенні тих чи інших проблем, ведуть супровід інвестиційних проектів у РДА. Проаналізував динаміку прямих інвестицій у Львівську область у 2016-2018 рр. За 2018 рік служба підтримки бізнесу Львівщини допомогла підприємцям у вирішенні 315 земельних питань, 194 питань, пов’язаних із виготовленням містобудівельної документації, 107 питань дозвільного характеру.

Під час зустрічі також йшлося й про покращення зовнішньоекономічного та інвестиційного клімату у Львівській області, промоції регіону та розширення експортних можливостей. Чиновники з області задекларували готовність сприяти пошуку і наданню інформації щодо потенційних партнерів та забезпечити всебічну підтримку під час здійснення зовнішньоекономічних операцій.

Підприємці району, зокрема, Ігор Хом’як, Ігор Шайнога, Іван Микита, Ольга Манько розповіли про наболіле та висловили своє бачення вирішення проблем. У залі виникла жвава дискусія. Представники Департаменту Львівщини відповіли на запитання присутніх та пообіцяли допомогти у вирішенні наболілих проблем.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.