Головна Економіка В Сокалі розподілено кошти на об’єкти. Але чи надійдуть вони з Держбюджету?

В Сокалі розподілено кошти на об’єкти. Але чи надійдуть вони з Держбюджету?

Відповідно до розпорядження міського голови м.Сокаля Вадима Кондратюка 13 вересня відбулася позачергова XLIII сесія VII скликання Сокальської міської ради.

Підставою для скликання стало надходження державних коштів, про які вже йшла мова на попередніх сесіях. На порядку денному було чотири питання.

Андрій Бабух запропонував ці кошти не розпорошувати на велику кількість дрібних питань, а краще поділити на три-чотири об’єкти і вже довести їх до ладу. Його підтримав Василь Підкіпняк. За словами депутата зовсім не доцільним є виділення коштів на вісім дитячих майданчиків, якщо їх цього року не буде встановлено: «можна цей мільйон використати на дорогу, зробити її раз, але нормально». Міський голова пояснив, що всі роботи, які депутатами пропонуються, одинаково є потрібними, однак кошти виділені на капітальний ремонт та придбання. «Відповідно капітальні ремонти передбачають виготовлення проекту, проходження експертизи.

Якщо починати виготовляти документи на нові дороги, то гроші до кінця року не вдасться освоїти і вони повернуться в бюджет. А поточні ремонти ми можемо здійснити власними силами».

Депутати підтримали проект рішення, відповідно до якого за державну субвенцією на 2019 р. у сумі 16 810 781 грн. пропонується цього року ще виконати наступні роботи:

  • будівництво водопостачання та водовідведення по вул. Шевченка;
  • будівництво водовідведення по вул. Св. Володимира (проект), вул. Яворницького-Морозенка-Сагайдачного;
  • вул. Шептицького-Шашкевича (проект «військове містечко»);
  • по вул. Я. Мудрого (проект Кошового, Крушельницької);
  • капітальні ремонти тротуарів по вул. Шашкевича, Тартаківська, Яворницького, Героїв УПА, Українська-ЦРЛ, Котляревського та тротуарні доріжки у міському парку;
  • капітальний ремонт доріг по вул. Шашкевича – до церкви, Героїв УПА, Бобинського, Драгоманова, Шухевича, Шептицького-Шашкевича («військове містечко»), Кошового, ремонт дорожнього покриття в міському парку на пл. Січових стрільців;
  • капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Шевченка, Кармелюка, пл. Січових стрільців – вул. Григоренка; капітальний ремонт покрівлі на пл.Січових стрільців, 17; капітальний ремонт ясла-садків (№8, №1); придбання спецтехніки для ЖЕКу – мінітрактор, трактор-навантажувач, прибиральна машина; придбання дитячих майданчиків (8 шт.).

Відповідно до прийнятого рішення депутати внесли зміни до показників бюджету міста на 2019 рік. Збільшили дохідну частину міського бюджету спеціального фонду в серпні місяці в сумі 1948900 грн., в вересні – 4385100 грн., в жовтні – 3499000 грн., в листопаді – 3069007 грн., в грудні – 3908774 грн.

Відтак, завершили сесію розглядом депутатських запитів та звернень.
Юлія СОРОЧУК.

Фото автора.