Головна Економіка Відкриті до діалогу

Відкриті до діалогу

податкова у м.Сокаль
податкова у м.Сокаль

На сьогодні податкова система потребує ефективних змін. Тож обговорення шляхів її вдосконалення, проблемних питань, що виникають в діяльності платників податків і стало темою зустрічі начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталії Жолудєвої з громадськими організаціями та представниками бізнесу Сокальщини.

Під час зустрічі вона ознайомила присутніх із Законами України, якими внесено зміни до Податкового кодексу України. Присутні піднімали проблемні питання, що потребують вирішення на законодавчому рівні та жваво обговорювали зміни до Податкового кодексу.

Особлива увага приділялась підвищенню розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до рівня 3200 гривень, що матиме суттєвий вплив на податкову політику в Україні, зокрема, на розмір ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, визначення ряду показників податку на доходи фізичних осіб тощо.

«Податківці завжди відкриті до діалогу щодо вирішення проблемних питань, адже разом ми працюємо на зміцнення економіки нашої держави і її бюджетної політики, яка у нинішніх умовах має бути досконалою і потужною. Дякую за активну участь у конструктивному діалозі і запрошую бізнес до подальшої співпраці», – зазначила наприкінці зустрічі Наталія Жолудєва.

Про перенесення строку подання податкової декларації

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 ПКУ). 9 лютого 2017 року не є вихідним, тому останній термін подання Декларації про майновий стан та доходи переноситись не буде.

Богдана ЖУКОВА, завідувач сектора обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ.