Головна Економіка Відповідаємо на питання щодо реєстрації РРО та ПРРО

Відповідаємо на питання щодо реєстрації РРО та ПРРО

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області:

Відповідаємо на питання щодо реєстрації РРО та ПРРО

 

Відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо реєстрації РРО та ПРРО. На запитання платників податків відповідала старший державний інспектор Сокальської ДПІ Ілона Міщук.

Платники цікавились порядком застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та  програмних реєстратори розрахункових операцій (ПРРО), порядком проведення розрахунків, веденням обліку товарних запасів.

Особлива увага додзвонювачів стосувалась ПРРО від ДПС. Платники одержали детальну інформацію про порядок реєстрації ПРРО, як завантажити програмне забезпечення для ПРРО від ДПС.

Наголошено, що подати до контролюючого органу заяву для реєстрації РРО можна в електронній або паперовій формі, а для реєстрації ПРРО – виключно в електронній формі.

Суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або класичний РРО або ПРРО (безоплатний від ДПС, комерційний варіант чи власний) в залежності від своїх потреб.

Також, платників було проінформовано про мобільний застосунок «Моя податкова» та  роз’яснено як звантажити мобільний застосунок  на мобільний телефон.

 

Платникам було рекомендовано здійснювати листування з податковими органами засобами електронного зв’язку в електронній формі. Заяву про бажання отримувати документ через Електронний кабінет можна подати через Електронний кабінет за формою F/J 1391602 в режимі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.