Головна Економіка Як зареєструвати неприбуткове підприємство

Як зареєструвати неприбуткове підприємство

Відповідно до пункту 133.4 статті 133 Податкового Кодексу України з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, керівники цих підприємств зобов’язані привести свої установчі документи у відповідність із нормами цього Кодексу та у строк до 1 липня 2017 р. подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою 1РН та засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України від 15.05.2003 р. №755ІV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань (Червоноградської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області – Сокальське відділення).

Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу, після 1 липня 2017 року будуть виключатися контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для цього, щоб внести зміни до установчих документів (статуту, положення) вам необхідно звернутися у відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та легалізації громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області (м. Львів, вул. Городоцька, 299 (2 поверх). Контактний тел.: (032)2556240.

Як варіант документи можна подати в Червоноградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Червоноград, проспект Шевченка, 21). Тел.: (03249) 31133.

Марія РЕБРИНА, завідувач сектору державної реєстрації.
До відома керівників неприбуткових підприємств, установ та організацій Сокальського району, громадських організацій, політичних партій та профспілок