Головна Економіка За податковими послугами до Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ звернулося...

За податковими послугами до Центру обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ звернулося більше трьох тисяч громадян

 Для забезпечення комфортних умов для платників податків в Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ функціонує Центр обслуговування платників, у якому надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги. Як повідомила в.о. начальника Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва протягом січня 2018 року у центрі зафіксовано 3370 звернень громадян – мешканців Сокальського району. Відвідувачам фахівці ЦОП надали 416 адміністративних послуги.

Серед адмінпослуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (їх видано 270), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 17 платників), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 27  витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 14  книг) тощо.

Крім цього, в ЦОП Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ протягом січня місяця поточного року прийнято 2470 звітів на паперових носіях.

Нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ можна ознайомитись з останніми змінами до податкового законодавства, які розміщені на  інформаційних та тематичних стендах. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування. Для вивчення громадської думки про роботу Центру встановлено скриньки для заяв та пропозицій.

Скористатись послугами Центру обслуговування платників можна за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40. Телефони для  довідок:  (03257)      7-21-51, 7-29-28.  Час прийому відвідувачів ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг): з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;  у п’ятницю – з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.; у суботу – з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин. Обідня перерва – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.

Сектор обслуговування платників

Сокальського відділення

Червоноградської ОДПІ

ГУ ДФС у Львівській області