Головна Освіта Львівський університет безпеки життєдіяльності подарує дітям мультиплікаційну абетку безпеки

Львівський університет безпеки життєдіяльності подарує дітям мультиплікаційну абетку безпеки

Львівський університет безпеки життєдіяльності, студія «АРТ-Відео» 6 лютого (11.00) вперше подарують дітям мультиплікаційну абетку безпеки. Юні глядачі побачать захоплюючий серіал про Фокса і Трота, легенди про вогонь. А завершить свято анімації пізнавальна екскурсія закладом, де багато років готують вогнеборців.

Компанія «АРТ-Відео» розпочинає дитячий проект «Анімаційна абетка безпеки». Презентація проекту відбудеться безпосередньо у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де навчаються майбутні рятівники-вогнеборці. У фільмах «Фокс і Трот поспішають на допомогу» лисичка Фокс, знаменита рятівниця, прийде на допомогу малюкам: витягне кеди з тостера, дітей з води і з інших халеп та зупинить пожежі й повені. А все тому, що Фокс – головний спеціаліст з правил безпеки! Також діти побачать легенди про походження вогню (мультсеріал «Легенди України»). Перегляд мультфільмів буде поєднано з цікавою екскурсією!!!

Юні глядачі дізнаються про основи пожежної безпеки, адже електрика, газ, звичайні сірники, запальнички у дитячих руках можуть перетворитись із добрих друзів, які допомагають нам щодня, на джерело лиха для всієї сім`ї. У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності навчають не тільки ліквідовувати надзвичайні ситуації, а й проводити профілактичну роботу з громадянами, починаючи з найменшого віку, адже «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – основне завдання кожного рятувальника.

Низка подібних акцій з великим успіхом проведена компанією «АРТ-Відео» у минулі роки в Києві, Львові, Івано-Франківську, Краматорську, Маріуполі, Херсоні, Вінниці, Житомирі та у багатьох інших містах України. Найближчим часом герої серіалу Фокс і Трот заговорять польською та англійською мовами, оскільки презентації проекту «Анімаційна абетка безпеки» заплановані також у Польщі та інших країнах Європи.

Переглянути мультфільми про рятувальників-вогнеборців від компанії «АРТ-Відео» можна за посиланням: https://fex.net/#!818117349680

А щоб ближче познайомитись з мультгероями-рятівниками, декілька кадрів з мультфільмів «АРТ-Відео»: