Головна Економіка Зустрілися з представниками бізнесу

Зустрілися з представниками бізнесу

У Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбулася зустріч за «круглим столом» податківців та представників бізнесу. Головною темою для обговорення стало важливе питання сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем, пивом та тютюновими виробами у повному обсязі.
Завідувач сектору обслуговування платників Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Богдана Жукова ознайомила присутніх із новаціями законодавства, зокрема, наголосила на підвищенні мінімальних оптововідпускних та роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року №634 «Про встановлення розміру мінімальних оптововідпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 року №957.

Посадовець відзначила, що фіскальною службою для сумлінних платників створюються усі умови для якісного обслуговування. Разом з тим, суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами та ухиляються від сплати податків, пильна увага та дієві заходи – аналіз баз даних щодо наявності РРО, ліцензій та кількості найманих працівників тощо.

З присутніми, які реалізують алкогольні та слабоалкогольні напої була проведена роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин, важливості виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму та забезпечення своєчасного й повного перерахування платежів до бюджету, адже акцизний податок з роздрібного продажу є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів.

Наприкінці зустрічі Богдана Жукова відповіла на запитання платників податків та надала практичні поради щодо правильного застосування окремих норм податкового законодавства.

Наш кор.