Головна Життя Наречений з Донеччини, а наречена – з Сокаля: айдарівців у місті прибуло

Наречений з Донеччини, а наречена – з Сокаля: айдарівців у місті прибуло

АЙДАРІВЦІВ В СОКАЛІ ПРИБУЛО

У коханні меж в житті не­має і війна – не перешкода. І ми вкотре мали змогу у цьому переконатися, побу­вавши 30 травня 2023 року у Сокальському відділі дер­жавної реєстрації актів ци­вільного стану у Червоно­градському районі Львівської області Західного міжре­гіонального управління Мі­ністерства юстиції на цере­монії реєстрації шлюбу бійця батальйону «Айдар» Ар­тема та чарівної нареченої Галини.

Урочисту реєстрацію шлюбу провела начальник Со­кальського відділу ДРАЦС Віра Шавалюк, яка наголо­сила, що Артем і Га­лина є 4449 пара, яку вона одружує.

Наречений з Донеччини, а наречена – галицька кра­суня. Перетнулись життєві шляхи цих молодих людей у Сокалі, де Галина працює майстром виробничого нав­чання і навчає перукарів у Сокальському професійно­му ліцеї.

Батальйон «Айдар» та «Сокальський професійний ліцей» зв’язує давня друж­ба: його працівники підтри­мували військових ще з початку воєнних дій в АТО. Ця допомога лише посили­лася з початком повномас­штабного вторгнення росії в Україну.

«Якось так вийшло, що разом з побратимами при­їхав в Сокальський ліцей аби подякувати за підтримку. Зайшов у перукарський са­лон, де побачив гарненьку дівчину, ніжний і глибокий погляд якої, наче стріла, пронизив серце. Попросив зробити незвичну для чоло­віка зачіску – заплести ко­сичку, чому вона дуже здиву­валася… «Так і познайомилися. Відтоді почали дружи­ти-спілкуватися і ця дружба переросла у сьогоднішній щасливий для нас день», – каже Артем.

Віра Шавалюк, яка під теп­лі оплески присутніх оголо­сила Артема і Галину законним чоловіком і дружиною та вручила їм документ уза­конений державою Україна – свідоцтво про шлюб, при­вітала їх зі створенням нової української сім’ї, яка є сим­волом відродження нашої країни та впевненості у щас­ливому майбутньому, бо за­кохані серця є непереможні, побажала, щоб якнайшвид­ше Артем повернувся з пе­ремогою до коханої дружини і вони пронесли своє ко­хання через усе життя.

На урочистій події Артема та Галини були найближчі друзі та рідні, проте це не применшило щастя двох за­коханих сердець, які виріши­ли поєднати свої долі у часі війни. Вони щиро бажали подружжю палкого кохання, міцного здоров’я під мирним небом у незалежній Україні, перемоги та швидкого по­вернення додому. Організу­вати весілля молодим допо­могла директор ліцею Наталія Карташова, яка побажа­ла їм палкого кохання, вза­єморозуміння, мирного неба і в скорім часі запросити усіх на хрестини.

Кохання наповнює життя змістом, а з появою сенсу життя обов’язково з’являєть­ся майбутнє. Бо ж недарма кажуть: де є любов, там є життя.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.