Головна Коротко Бібліотекарі Сокальщини – воїни тихого фронту

Бібліотекарі Сокальщини – воїни тихого фронту

БІБЛІОТЕКАРІ – ВОЇНИ ТИХОГО ФРОНТУ

24 лютого 2022-ого ввірвалося в наше життя, і розділило наш світ на до і після… Західні та цен­тральні регіони України стали га­рячими точками для внутрішньої міграції та переміщення україн­ців, які приїжджають з регіонів тимчасової окупації, повітряних нальотів та бойових дій. Таким чином, спостерігається величез­на концентрація молоді та людей з дітьми, які потребують психосо­ціальної та емоційної підтримки, місця для пошуку роботи, тимча­сового житла та інших ресурсів. Сокальська центральна пуб­лічна бібліотека стала волон­терським осередком, місцем зустрічі різних людей, де їх синергія креативу, інтелекту та любові до життя генеру­ється в єдину добру справу.

Бібліотекарі сьогодні є вої­нами тихого фронту, які за до­помогою інформації щоденно доводять своїм користувачам – Україна переможе.

В бібліотеці можна по­читати, просто відпочити душею, відволіктися від новин, подивитися фільм, зайнятися саморозвит­ком. Особлива увага сьогодні до внутрішньо переміщених осіб. Адже їм потрібна не ли­ше їжа, засоби особистої гігієни та одяг (які до речі ми теж роздаємо їм у гумані­тарному центрі Сокальської міської ради), а й добре сло­во, допомога у вдосконален­ні вивчення української мови. Звичні заходи для наших со­кальчан стали відкриттям для наших гостей. Багато з них вперше в бібліотеці діз­налися про Перше Причастя дітей, спробували створити влас­норуч оберіг для дому і навіть вперше плели вінки на Івана Купала.

А як тішаться наймолодші, з радістю бавляться, малюють, ліплять, складають конструктори, цікаво проводять час в Сокаль­ській публічній бібліотеці для дітей. І серце радіє, коли дивишся на них і бачиш на обличчях посмішки!

Інформаційний фронт активно просувається до Перемоги, а ми, воїни тихого фронту, зробимо все аби Україні бути у кожному серці.

Христина ДАСЮК,
директор Комунальної установи «Публічна бібліотека Сокальської міської ради
Львівської області».