Головна Коротко Діти Сокальського ліцею переконані: кожен воює на своєму фронті

Діти Сокальського ліцею переконані: кожен воює на своєму фронті

РАЗОМ – МИ НЕЗЛАМНІ!

Пампушки, горішки, галяретки і кекси, торти та пляцки, канапку чи піцу, навіть до­машній «Живчик» можна було придбати на благодійному ярмарку «Від Миколая до Різдва» у Сокальському ліцеї №1 імені Олега Романіва, який вже став традицій­ним.

Кожен клас підійшов до нього креативно і цікаво оформив свій стіл, приготував особ­ливі смаколики – домашню випічку, тістечка, яку випікали їхні мами, бабусі або ж самі та сік власного виробництва. Батьки залюб­ки допомагали їм у цьому. На ярмарку та­кож можна було придбати різдвяні прик­раси, зроблені дітьми власноруч. Юні продавці та продавчині дотримувалися санітар­но-гігієнічних вимог, тож усі вироби були свіжі, а товар обов’язково подавався у рука­вичках. Кожного покупця, а це – учні школи, вчителі, батьки забез­печували серветками, а смаколики клали в пакетики.

Задля атмосфери казковості діти одягнули червоні шапочки та дружньо продавали свої смаколи­ки під теплий супровід різдвяних пісень. Такі заходи проявляють не лише організаторські здібності в учнів, а й виховують мило­сердя, адже допомагаємо тим, хто цього потребує. Цьогоріч усі кошти від ярмарку передали нашим мужнім та незламним воїнам ЗСУ.

Діти переконані: кожен воює на своєму фронті. Добрими справами та жертовністю при­швидшуємо нашу перемогу, бо ра­зом – ми не­зламні.

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Богдана ШАВАЛЮК,
вчитель української мови Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва.