Головна Листи Учнівський, батьківський та педагогічний колек­тиви Поторицької школи – частина великого і грандіозного...

Учнівський, батьківський та педагогічний колек­тиви Поторицької школи – частина великого і грандіозного волонетрського рухуруху

ПРИСКОРИМО ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ

Волонтерський рух набирає все більшого роз­маху. Ця діяльність, добровільна і чітко усвідом­лена, сьогодні є стилем життя сучасної людини та серйозним ґрунтом для формування патріо­тизму в учнівської молоді.

Учнівський, батьківський та педагогічний колек­тиви Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. – частина великого і грандіозного руху, досвід в участі, який отри­мано ще у 2014 році. Не буде перебільшенням сказати, що саме тоді завдяки і волонтерству наша країна зберегла свій суверенітет, зупинила московську агресію на Сході та відновила боєздатну армію з високим моральним духом.

Для нас волонтерство – це потреба відчувати себе причетними до наближення перемоги Укра­їни, це шліфування патріотичного світогляду, це розуміння, що сьогодні військові – особлива цінність, тому цьогорічний передріздвяний ярма­рок ми організували для збору коштів на проте­зування ноги Олександра Мусія, випускника нашої школи, випускника Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагай­дачного, який пройшов дві ротації в АТО (Водя­не, Маріуполь, Нью-Йорк). З початку повномас­штабної війни, Олександр брав участь у захисті Києва, Харкова. 5 травня 2022 року в ході бойо­вих дій біля населеного пункту Цюпівка (Харків­ська область) отримав осколково-вогнепальне поранення, наслідком якого стала ампу­тація нижньої правої кінцівки (вище коліна).

Ярмарок проходив у три етапи. Ми застосува­ли найбільш оптимальний спосіб – поєднання і своїх зусиль, і зусиль громади. Від ярмарку школа передала для Олександра 23230,00 грн. – це наш вклад в придбання протезу. Цю акцію ми провели за покликом душі добровольців, з величезним пошануванням до нашого випуск­ника, його вкладу у наближення перемоги.

Олександр Мусій, старший лейтенант, зустрів­ся з учнями школи, розповів про свій бойовий досвід, про незламний намір після встановлення протезу повернутись у стрій ЗСУ. Учні слухали із захопленням, отримали вичерпні відповіді на безліч запитань, вкотре впевнились, що наші військові висококваліфіковані, незламні. Пиша­ємось випускником школи! Пишаємось ЗСУ!

Ірина БЕРЕЗЮК,
заступник директора з виховної роботи Поторицької ЗШ І-ІІІ ст.