Головна Коротко Група дітей з Карова та Угнова здійснили незабутню екскурсію до столиці Украї­ни...

Група дітей з Карова та Угнова здійснили незабутню екскурсію до столиці Украї­ни – Києва

ПОДОРОЖ У СТОЛИЦЮ ВДАЛАСЬ НА СЛАВУ

Група дітей з с. Карів, м. Угнова, які активно займаються спортом, проводять свій вільний час у міс­цевому дитячому футбольному клубі «Арсенал», здійснили незабутню екскурсію до столиці Украї­ни – Києва. Вона відбулася з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також у рамках розвитку спортивної ді­яльності місцевого ДЮФК «Арсе­нал» (м. Угнів). Сама подорож відбулася за підтримки народного депутата України, червоноградця Юрія Камельчука.

Діти мали можливість побувати одночасно у минулому, сьогоденні та майбутньому столиці України.

Першого дня, вони ознайоми­лись з історією міста, його архітек­турними та історичними пам’ятка­ми. Розпочалася наша подорож до музею Другої світової війни, музею «Арсенал» та Києво-Пе­черської лаври.

Далі були Майдан Незалежності, Хрещатик і Алея Небесної Сотні.

Зупинившись на ніч на території Футбольної академії в с. Підгірці, діти отримали прекрасну можли­вість відпочити, займаючись спор­тивними вправами на сучасних тренажерах, зіграти матчі на пре­красних футбольних полях, відві­дати пляж озера спортивної бази.

Другого дня, екскурсійна група вирушила на запланований при­йом у Будинок футболу у Києві – центр, що об’єднує українську фут­больну громадськість. Також юні футболісти відвідали НСК «Олім­пійський». Працівники Асоціації футболу України провели екскур­сію на футбольну тематику і по­дарували їм сувеніри.

Долучились до акції дитячого спортивного клубу з Угнова і Музей Кличка. Історія блискучих перемог найвидатніших боксерів сучаснос­ті надихає нові покоління українців. Музей створений з метою за­охочувати молодь виховувати гордість за свою країну. Спортивні реліквії і свідоцтва тріумфу укра­їнських боксерів допомогли торкнутися до історії, мотивувати дітей починати свій шлях до завтрашніх перемог уже сьогодні.

Працівники ФК «Динамо» також знайшли можливості зарядити ді­тей динамівською енергією, про­вів­ши екскурсію на стадіоні «Динамо». За що отримали в знак вдяч­ності щирі емоції від карівчан і угнівчан.

З незабутніми враженнями юні спортсмени повернулися додому. Подорож у столицю України вда­лась на славу!

Але, це ще не все. Діти, котрі проживають у містах Угнів та Белз, селах Хлівчани, Домашів теж змо­жуть побувати у Києві та побачити таку чудову екскурсію від ДЮФК «Арсенал», м. Угнів – найближчим часом!

Віктор ТУРІЙ.

На знімку: ДЮФК «Арсенал», м. Угнів.