Головна Листи АМАТОРИ СОКАЛЬЩИНИ ЗНОВУ НА ПОЛІГОНІ

АМАТОРИ СОКАЛЬЩИНИ ЗНОВУ НА ПОЛІГОНІ

17 вересня учасники художньої самодіяльності Сокальщини вдруге з ініціативи начальника відділу з питань культури, охорони культурної спадщини туризму та релігій Сокальської РДА Мирослави Михайлюк та спеціалістів відділу Володимира Піхоцького та Уляни Осміловської побували в гостях військовослужбовців Яворівського полігону!

Сокальці привезли українським військовим гуманітарну допомогу – продукти харчування, побутову хімію, медикаменти, засоби гігієни і, звичайно, цікаву концертну програму. Зранку артисти виступили перед строковиками та контрактниками, які зараз проходять службу в 184му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в с. Старичі, а другий відбувся просто неба на Яворівському полігоні.

Військовослужбовців вітали творчі колективи Сокальщини: жартівливий та веселий гурт «Савчинський двіж» (керівник Віра Перегінець), хореографічний колектив «Джерельце» (керівник Марія Кащук), ансамбль «Троїсті Музики» (солістка Наталія Ярмола) – керівник Степан Тучапець, саксофоніст Павло Дак, юне обдарування Назарій Куртяник, соліст Володимир Сич, чудове тріо акордеоністів «Сюрприз» у складі Романа Козярського, Валентини Піскляк, Назарія Куртяника! Практично кожен номер концертної програми військові сприймали якось поособливому і з надзвичайно теплими емоціями Концертну програму вела Оксана Сумбаєва, а подбав про музичний супровід звукорежисер Роман Мельота.
Приємно, що під час виступів військові постійно підспівували, а на завершення концерту довго аплодували стоячи. Опісля військові мали можливість спілкуватися з артистами. На знак вдячності командування вручило учасникам концерту Почесні грамоти за активну участь у військово-патріотичному вихованні військовослужбовців начальнику та головним спеціалістам відділу з питань культури, збереження культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА: Мирославі Михайлюк, Уляні Осміловській, Володимиру Піхоцькому, які організували збір продуктів та речей для військовoслужбовців.

Після такої поїздки люди повинні переоцінити життєві цінності, вміти відділити головне від другорядного!

Ми неодноразово ще відвідаємо наших солдатів, аби подарувати радість, тепло та «намалювати» усмішки на обличчях наших захисників!

Володимир ПІХОЦЬКИЙ.
Фото Уляни Осміловської.