Головна Листи Благодійний Фонд «Еко-милосердя» у Соснівці завжди був осередком цікавих творчих зустрічей

Благодійний Фонд «Еко-милосердя» у Соснівці завжди був осередком цікавих творчих зустрічей

ВІРМО У ЩАСЛИВУ ДОЛЮ

Благодійний Фонд «Еко-милосердя» у Соснівці завжди був осередком цікавих творчих зустрічей: поетичних, пісенних, туристичних, волонтерських… І в часі війни потреба у цих зустрічах не зникла, а, навпаки, стала ще більш гострою, актуальною. Фокусується сьогоднішнє спілкування навколо теми нашої Перемоги, нашого буття і майбутніх можливостей України та світу. Біль втрат і радість перемог насичують дружнє спілкування соснівчан і гостей міста, бо так у нас називають тимчасово переміщених осіб, які волею злого повороту долі покинули свої домівки. З першого дня війни БФ «Еко-милосердя», очолюваний Павлом Савчуком, приймає людей з усіх гарячих точок нашої держави. Співпраця з дружніми організаціями Польщі, Німеччини, місцевою владою і приватними особами дозволяє екомилосердівцям відправляти нашим захисникам на передову розмаїту допомогу, а також задовольняти потреби тих людей, які переселилися в Соснівку. І творчі зустрічі є однією з ланок спільного творення Перемоги.

Так, разом, як одна родина, провели Великдень, Вознесіння, Зелені свята, зустріли День Матері, День родини, День вишиванки. Дуже цікаво в червні та липні пройшли майстер-класи від Ганни Москаленко, де наші гості вчилися де-купажу та виготовленню східних солодощів. А які були душевні музично-поетичні зустрічі! Своїми набутками ділилися наші гості, відомі поети України, думаю, одні з кращих: Оксана Лозова, яка відвідала Соснівку в червні і липні, та Іван Гентош і Любов Бенедишин, які ознаменували своєю творчою присутністю свята Спаса: 14 і 19 серпня. У липні була зустріч з громадським діячем – популяризатором українського Слова Василем Сюмаком. Патріотичні та ліричні пісні для гостей Соснівки завжди лунають від Марії та Павла Савчуків, Ірини Дуванової, Ігоря Байора.

Наші зустрічі вкотре доводять, що в часи лихоліть спілкування в колі творчих друзів дарує людям більше впевненості, моральної сили, оптимізму, зрештою, гарного настрою, що так важливо для стійкості духу.

Любов Бенедишин, підтримуючи нашу діяльність для потребуючих, для української Перемоги – від щоденного кількаразового харчування, видачі ліків, продуктів, одягу, відправлення на фронт найнеобхіднішого, і до мистецьких зустрічей для душі – сказала влучно-поетично:

Вірмо у долю, щасливу по вінця.

Бог благодаттю наш вибір окропить:

бути Європі в серцях українців,

а Україні – серцем Європи!

Віра ОЛЕШ,
волонтерка БФ «Еко-милосердя», входить в НСЖУ.